Spegellampetter Claes Hultberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 1 ljus vardera, märkta Claes Hultberg Ab Stockholm, gustaviansk stil, förgyllda, ca 42x27 cm

Bruksslitage

877585

2021-02-19