Sven Engström & Gunnar Myrstrand

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Dixi", 1 par sängbord, teakfanerade, sarglåda samt tidningshylla, bredd 41cm, djup 54 cm, höjd 55 cm.

Bruksslitage, fläckar, gavelavslut på toppen skiljer något (en md fasning), ett bakben med elementskada.

877592

2021-02-15