Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIKTOR KORECKI (1890-1980): Vinterlandskap med å olja på duk, signerad, 61x92 cm
Ytslitage efter ålder, duk med intrycksmärken.
877593
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här