Wiktor Korecki olja på duk

Wiktor Korecki olja på duk
Wiktor Korecki olja på duk
Wiktor Korecki olja på duk
Wiktor Korecki olja på duk

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIKTOR KORECKI (1890-1980): Vinterlandskap med å olja på duk, signerad, 61x92 cm

Ytslitage efter ålder, duk med intrycksmärken.

877593

2021-02-15