Bertil Vallien skulptur

Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, glas, signerad Kosta Boda B Vallien, Edition 939002, numrerad 28/50, höjd ca 38 cm

877600

2021-02-16