Jacob Jordaens `kopia efter´ olja
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Jacob Jordaens (16..?), kopia efter, "Herdarnas tillbedjan", a tergo signerad "Cop av E Lindfors J Jordaens", 1900-talets början, olja på duk, ca 131x93 cm
Kopia efter Jacob Jordaens målning "Herdarnas tillbedan", Nationalmuseum Stockholm
877602
2021-02-15