Jacob Jordaens `kopia efter´ olja

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

Jacob Jordaens (16..?), kopia efter, "Herdarnas tillbedjan", a tergo signerad "Cop av E Lindfors J Jordaens", 1900-talets början, olja på duk, ca 131x93 cm

Kopia efter Jacob Jordaens målning "Herdarnas tillbedan", Nationalmuseum Stockholm

Kuntoraportti

877602

Päivämäärä:

2021-02-15