Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLAR, FAT, MUGG, 18 dlr, Kina, 17/1800-tal, porslin, bl a blåtvit dekor, diameter ca 6-31 cm
Skador, lagningar, sprickor, naggar
877610
2021-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här