Porslin Kina 17/1800-tal

Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal
Porslin Kina 17/1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, FAT, MUGG, 18 dlr, Kina, 17/1800-tal, porslin, bl a blåtvit dekor, diameter ca 6-31 cm

Skador, lagningar, sprickor, naggar

877610

2021-02-19