Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HELMUT MANTEL (född 1925): Figurkomposition, olja på duk, signerad och daterad EH Mantel 69, ca 187x97 cm
Duken med ett hål
877611
2021-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här