Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Figurkomposition, olja på duk, signerad och daterad EH Mantel 69, ca 187x97 cm

Duken med ett hål

877611

2021-02-19