Trattgrammofon

Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal, ek, skuren dekor, lackerad tratt, basens storlek 28,5 x 28,5 x 14 cm, trattens diamater 45 cm.

Slitage, tratt med bucklor och lagningar, ej funktionstestad.i

877617

2021-02-15