Uno Svensson akryl

Uno Svensson akryl
Uno Svensson akryl
Uno Svensson akryl
Uno Svensson akryl
Uno Svensson akryl
Uno Svensson akryl

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO SVENSSON (1929-2012), komposition, signerad samt daterad 1972, akryl, 74x65 cm

877631

2021-02-16