Bitossi

Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi
Bitossi

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

ALDO LONDI, (3), Bitossi, Italien, Vas samt 2 skålfat, 1960-tal, chamotterat stengods, blågrön glasyr, höjd 22, diam längd ca 18-29 cm

Slitage, smärre naggar

877638

2021-02-15