Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
ALDO LONDI, (3), Bitossi, Italien, Vas samt 2 skålfat, 1960-tal, chamotterat stengods, blågrön glasyr, höjd 22, diam längd ca 18-29 cm
Slitage, smärre naggar
877638
2021-02-15