Soffbord
Vollendet
2021-02-15
877642
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SOFFBORD, ca 1940-tal, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, fanerat i mahogny, svängda ben, höjd ca 56, diameter 100 cm
Skiva med enstaka mindre stötmärke