Spegellampett empire

Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGELLAMPETT, empire, 1800-talets första hälft, förgylld och bronserad, krönt av lyra, två ljusarmar, ca 70x62 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis sprickor i dekor

877655

2021-02-19