Stolab Allegro matgrupp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARIT STIGSDOTTER, "Allegro", matgrupp, 7 dlr, Stolab, stomme i massiv björk, bestående av: matbord, 6 st stolar, utragbar skiva vid ena kortsidan, brännstämplat, höjd ca 75, 160x88, iläggsskiva á 50, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage
877656
2021-02-15