Stolab Allegro matgrupp

Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp
Stolab Allegro matgrupp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIT STIGSDOTTER, "Allegro", matgrupp, 7 dlr, Stolab, stomme i massiv björk, bestående av: matbord, 6 st stolar, utragbar skiva vid ena kortsidan, brännstämplat, höjd ca 75, 160x88, iläggsskiva á 50, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

877656

2021-02-15