Bordslampa Fagerhults
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, Fagerhults, 1900-talets andra hälft, metall och kromat stativ, skärm av plexiglas, höjd ca 67 cm
Kuntoraportti
Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad
877662
Päivämäärä:
2021-02-15