Bordslampa Fagerhults

Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, Fagerhults, 1900-talets andra hälft, metall och kromat stativ, skärm av plexiglas, höjd ca 67 cm

Kuntoraportti

Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad

877662

Päivämäärä:

2021-02-15