Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, bordslampa, 1900-talets första hälft fot i mässing och trä, undertill märkt NK 29595, höjd ca 50 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage, saknar skärm
877664
2021-02-15