Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bordslampa, 1900-talets första hälft fot i mässing och trä, undertill märkt NK 29595, höjd ca 50 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage, saknar skärm

877664

2021-02-15