Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRYDDBURKAR, 13 dlr, Wilhelm Kåge, ´´Pyro´´, Gustavsberg samt Arabia, fintgods, med lock, olika storlekar, höjd ca 18-12 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, nagg kan förekomma
877666
2021-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här