Wilhelm Kåge ´´Pryo´´ servisdelar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRYDDBURKAR, 13 dlr, Wilhelm Kåge, ´´Pyro´´, Gustavsberg samt Arabia, fintgods, med lock, olika storlekar, höjd ca 18-12 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, nagg kan förekomma

877666

2021-02-19