Wilhelm Kåge Argenta coasters

Wilhelm Kåge Argenta coasters
Wilhelm Kåge Argenta coasters
Wilhelm Kåge Argenta coasters
Wilhelm Kåge Argenta coasters
Wilhelm Kåge Argenta coasters
Wilhelm Kåge Argenta coasters
Wilhelm Kåge Argenta coasters
Wilhelm Kåge Argenta coasters

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, coasters, 6 dlr, "Argenta", stengods, Gustavsberg, 1930-tal, målad silverdekor, två storlekarm diameter ca 9-6,5 cm

smärre slitage, mikornagg kan förekomma

877667

2021-02-19