Ludwig Munthe oljemålning

Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUDWIG MUNTHE (1841-1896), Vinterlandskap, signerad L. Munthe, olja på duk, 30x46 cm

877668

2021-02-16