Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Landskap från Kummelnäs, signerad och daterad Kummelnäs 3 Aug 1935, akvarell, ca 36x50 cm
877672
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här