Vägglampetter spegel tenn

Vägglampetter spegel tenn
Vägglampetter spegel tenn
Vägglampetter spegel tenn
Vägglampetter spegel tenn
Vägglampetter spegel tenn
Vägglampetter spegel tenn
Vägglampetter spegel tenn
Vägglampetter spegel tenn
Vägglampetter spegel tenn
Vägglampetter spegel tenn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, SPEGEL, HANDSPEGEL, 1900-talets första hälft, tenn, spegeln ca 54x33 cm, handspegel med diameter ca 12 cm

smärre slitage

877677

2021-02-19