Akvarell Evert Taube

Akvarell Evert Taube
Akvarell Evert Taube
Akvarell Evert Taube
Akvarell Evert Taube
Akvarell Evert Taube
Akvarell Evert Taube

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): Hamnmotiv, signerad Evert Taube, akvarell ca 13,5x21,5 cm

877679

2021-02-19