Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ANTONIN MÁLEK (född 1937), Jesus på korset, djuptryck, signerad, daterad 1970, provtryck, tryckmått 62x41 cm
Veck (troligen ursprungligt), ej examinerad ur ram
877684
2021-02-15