Blyertsteckning Evert Taube

Blyertsteckning Evert Taube
Blyertsteckning Evert Taube
Blyertsteckning Evert Taube
Blyertsteckning Evert Taube
Blyertsteckning Evert Taube
Blyertsteckning Evert Taube

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): Figurer på häst, signerad Evert Taube, daterad 24, blyerts, ca 24,5x16 cm

877685

2021-02-19