Akvarell 1889

Akvarell 1889
Akvarell 1889
Akvarell 1889
Akvarell 1889
Akvarell 1889
Akvarell 1889

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, antik interiör, otydlig text, daterad 1889, akvarell, ca 22x22 cm

Hörnskada

877688

2021-02-19