Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, antik interiör, otydlig text, daterad 1889, akvarell, ca 22x22 cm
Hörnskada
877688
2021-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här