Halsband
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HALSBAND, allmoge, 1834, silver samt infattade stenar i färgat glas, stämplad E E, längd ca 25 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Bruks och åldersrelaterat slitage
877693
2021-02-21