Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN BENGTSSON (Sverige, född 1937), "Utsikt över Erik Dahlbersvägen", kolteckning, signerad och daterad 1964, 118 x 57 cm.
877703
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här