Martin Åberg Servex

Martin Åberg Servex
Martin Åberg Servex
Martin Åberg Servex
Martin Åberg Servex
Martin Åberg Servex
Martin Åberg Servex

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

MARTIN ÅBERG, Servex, papperskorg, 1900-talets mitt, teak, brännstämplad, diameter 26 cm, höjd 34 cm.

Bruksslitage.

877704

2021-02-15