Wiwen Nilsson

Wiwen Nilsson
Wiwen Nilsson
Wiwen Nilsson
Wiwen Nilsson
Wiwen Nilsson
Wiwen Nilsson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WIWEN NILSSON, brosch, sterling silver, nr 9, 1968, signerad, största mått ca 6 cm, vikt ca 6,4 g

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Smärre slitage

877707

2021-02-21