Hannelore Dreutler vas

Hannelore Dreutler vas
Hannelore Dreutler vas
Hannelore Dreutler vas
Hannelore Dreutler vas
Hannelore Dreutler vas
Hannelore Dreutler vas
Hannelore Dreutler vas
Hannelore Dreutler vas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANNELORE DREUTLER, vas, dekor i blått, signerad STUDIO ÅHUS SWEDEN 1992. No 4/99 Hanne Dreuthler, Arthur Zimsack, höjd 23 cm

smärre slitage

877711

2021-02-19