Rikard Lindström Oljemålning

Rikard Lindström Oljemålning
Rikard Lindström Oljemålning
Rikard Lindström Oljemålning
Rikard Lindström Oljemålning
Rikard Lindström Oljemålning
Rikard Lindström Oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Skärgårdmotiv, signerad och daterad Rikard Lindström 1913, olja på duk, 100x138 cm

Pannå något lös i ramen

877717

2021-02-21