Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones
Valmis
2021-02-21
877724
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ´´Tour of the Americas´´, Los Angeles, 9 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 36/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, bladstorlek ca 40.6x50.6 cm
Oramat fotografi