Golvspegel

Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVSPEGEL, sk Psyche, 1900-talets andra hälft, mässing, vippbar spegel, höjd 162 cm.

Ostadig i gängorna i övrigt bruksslitage.

877744

2021-02-15