Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MEDALJ, 23 k guld, Alfred Nobel, stämplad 1966, diameter 27 mm, vikt ca 19,8 g
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Stötmärken, slitage
877748
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här