Medalj i guld

Medalj i guld
Medalj i guld
Medalj i guld
Medalj i guld
Medalj i guld
Medalj i guld
Medalj i guld
Medalj i guld
Medalj i guld
Medalj i guld

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MEDALJ, 23 k guld, Alfred Nobel, stämplad 1966, diameter 27 mm, vikt ca 19,8 g

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Stötmärken, slitage

877748

2021-02-21