Skrivbordsstol
2021-02-15
877772
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, 1900-talets mitt, för skrivbord, snurrbar, fanerad i mahogny, textil klädsel fästad med dekornit, sitthöjd ca 47 cm