Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Sydländsk by, färglitografi, signerad och numrerad 6/360, bildstorlek 35 x 48 cm.
Zustandsbeschreibung
Något gulnad, ej examinerad ur ram.
877781
2021-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner