Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, bemålad plåt, 1900-talets andra hälft, höjd 86, 70x38 cm

Slitage

877782

2021-02-16