Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, bemålad plåt, 1900-talets andra hälft, höjd 86, 70x38 cm
Slitage
877782
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här