Axel Olson litografi

Axel Olson litografi
Axel Olson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, litograif, HC, o daterad Axel Olson, blandteknik, ca 26x18 cm

ej examinerad ur ram

877789

2021-02-19