Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖSTA MILLBERG, stort skålfat, Rörstrand 1970-80-tal, stengods, polykrom dekor, signerad R SWEDEN G.M. höjd 14, diameter 50 cm
877805
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här