Gösta Millberg, skålfat, Rörstrand

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA MILLBERG, stort skålfat, Rörstrand 1970-80-tal, stengods, polykrom dekor, signerad R SWEDEN G.M. höjd 14, diameter 50 cm

877805

2021-02-28