Klubbat för:
720 EUR
Utropspris
800 EUR
OIVA TOIKKA, POMPOM VAS, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, blått, grönt och lilat glas, höjd 12,5 cm, bredd 10 cm.
877809
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här