Oiva Toikka Pompom vas

Oiva Toikka Pompom vas
Oiva Toikka Pompom vas
Oiva Toikka Pompom vas
Oiva Toikka Pompom vas
Oiva Toikka Pompom vas
Oiva Toikka Pompom vas

Klubbat för:

720 EUR

Arviointi

800 EUR

Kuvaus

OIVA TOIKKA, POMPOM VAS, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, blått, grönt och lilat glas, höjd 12,5 cm, bredd 10 cm.

Kuntoraportti

877809

Päivämäärä:

2021-02-21