Oiva Toikka Pompom vas
Klubbat för:
720 EUR
Arviointi
800 EUR
Kuvaus
OIVA TOIKKA, POMPOM VAS, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, blått, grönt och lilat glas, höjd 12,5 cm, bredd 10 cm.
Kuntoraportti
877809
Päivämäärä:
2021-02-21