Golvlampa i mässing
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASEA, golvlampa, 1900-talets första hälft, mässing, med kupa i vitt glas, justerbar höjd inkl kupa ca 145-168 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, micronagg kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
877832
2021-02-19