Eva Jancke-Björk

Eva Jancke-Björk
Eva Jancke-Björk
Eva Jancke-Björk
Eva Jancke-Björk
Eva Jancke-Björk
Eva Jancke-Björk
Eva Jancke-Björk
Eva Jancke-Björk
Eva Jancke-Björk
Eva Jancke-Björk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA JANCKE-BJÖRK, vas, Bo Fajans, 1930-tal, fajans, ljusgul krackelerad glasyr, grönglaserade hänklar, signerad Bo 79 och inpressad otydlig stämpel, höjd 23 cm

877834

2021-02-28