Jerk Werkmäster, skål, Nittsjö
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JERK WERKMÄSTER, skål, Nittsjö 1940-50-tal, rund med glasyr i blått och brunt, stämpelmärkt och signerad NS JW 679, höjd 18, diameter 29
Smärre glasyrmista, invändigt med mindre slitage
877835
2021-02-28