Jerk Werkmäster, skål, Nittsjö

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERK WERKMÄSTER, skål, Nittsjö 1940-50-tal, rund med glasyr i blått och brunt, stämpelmärkt och signerad NS JW 679, höjd 18, diameter 29

Smärre glasyrmista, invändigt med mindre slitage

877835

2021-02-28